Зміна клімату та проблеми з якістю повітря сприяють впровадженню екологічно чистих вантажівок.

17.8.2020

Історично автопарки інвестували кошти в транспорт, який працює на альтернативному паливі, щоб знизити загальну вартість володіння за рахунок зниження витрат на паливо. Однак в даний час екологічні чинники стимулюють інвестиції в технології вантажних перевезень з нульовим або майже нульовим рівнем викидів.

Звіт State of Sustainable Fleets, спонсований великими компаніями, включаючи Daimler Trucks North America, Penske Transportation Solutions і Shell Oil, включає в себе аналіз тенденцій продажів, прогнозованих термінів розробки транспортних засобів, реальної інфраструктури та витрат на паливо, а також зростаюче використання поновлюваних джерел палива.

Дослідження, проведене консалтинговою компанією Gladstein, Neandross and Associates (GNA) по екологічно чистим автомобілям, охоплює чотири категорії транспортних засобів: на природному газі, пропані, електричні на акумуляторах і на водневих паливних елементах. У ньому також узагальнені тенденції розвитку в «базових технологіях» – викопному газі і дизельному паливі.

Назад до списку